BMW 5 Touring (F11) 550 i - Termostat od 7/2013 do 2/2017, 4395 ccm, 330 kW, 449 hp, N63 B44 B, kombi
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vnější průměr [mm] | 38,5 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 101 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26582 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost