FIAT DUCATO autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D - Termostat od 4/2010, 2999 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481N, autobus
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| párová čísla výrobku | 94.016107 |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čidlem teploty motoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24896 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
| typ karosérie | samostatný kryt |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1336 AA |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00001336AA |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1336 AA |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| topení/chlazení | s odvzdušňovacím otvorem |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čidlem teploty motoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1336AA |
| pro OE číslo | 504132246 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Výška 1 [mm] | 46 mm |
| Průměr 1 [mm] | 21 mm |
| Průměr 2 [mm] | 23 mm |
| Materiál | hliník |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čidlem teploty motoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 79 °C |
| párová čísla výrobku | 94.016107 |
| Materiál pláště | hliník |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost