Všechny vozy - Těsnění
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
|---|---|
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 44 mm |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
|---|---|
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 48,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54,7 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
|---|---|
| Tvar | tvar O |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
|---|---|
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6,5 mm |
|---|---|
| Tvar | tvar O |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
Dostupnost