HONDA CIVIC IX limuzína (FB) 1.8 (FB2) - Chladič od 9/2011 do 12/2016, 1799 ccm, 104 kW, 141 hp, R18A1, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 658 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Materiál | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 671 mm |
| Šířka sítě [mm] | 375 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 658 mm |
| Šířka sítě [mm] | 375 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 678 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost