TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.4 D (LN51_, LN60, LN56) - Chladič od 1/1984 do 7/1988, 2446 ccm, 56 kW, 76 hp, 2L, pick-up
| Velikost závitu | M14 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Materiál těsnění | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | měď |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | mosaz |
| Délka sítě [mm] | 450 mm |
| Šířka sítě [mm] | 524 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 52 mm |
Dostupnost