NISSAN JUKE (F15) 1.6 - Chladič od 7/2018 do 12/2019, 1598 ccm, 83 kW, 113 hp, HR16DE, SUV
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 584 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 598 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 591 mm |
| Šířka sítě [mm] | 380 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 583 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,422 kg |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 583 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 200 g |
Dostupnost
| Délka sítě [mm] | 591 mm |
|---|---|
| Šířka sítě [mm] | 437 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 3200 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,03 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | kovový rám/pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Vpusť [mm] | 34 mm |
| Odtok [mm] | 34 mm |
| Délka sítě [mm] | 598 mm |
| Šířka sítě [mm] | 425 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Délka sítě [mm] | 1 mm |
|---|---|
| Šířka sítě [mm] | 1 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost