AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.5 TDI - Chladič od 1/1990 do 11/1990, 2461 ccm, 88 kW, 120 hp, 1T, kombi
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 570 mm |
| Šířka sítě [mm] | 308 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1990 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 5,88 kg |
| Materiál | měď |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 615 mm |
| Šířka sítě [mm] | 310 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
|---|---|
| pro OE číslo | 443121253A |
| Materiál | hliník |
| Délka sítě [mm] | 570 mm |
| Šířka sítě [mm] | 307 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 4424 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,01 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | 4A0121251E |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 3470 g |
| Délka sítě [mm] | 630 mm |
| Šířka sítě [mm] | 390 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 5150 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 212 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
| Délka sítě [mm] | 530 mm |
| Šířka sítě [mm] | 285 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s teplotním senzorem |
| váha [g] | 650 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8A0121403A |
|---|---|
| tlak do | 0,8 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost