MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Chladič od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| pro OE číslo | L3R415200C |
|---|---|
| váha [g] | 2595 g |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 753 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 4275 g |
Dostupnost
| Kód motoru | L3 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 5,2 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 729 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 734 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 735 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 734 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 735 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 734 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 735 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost