MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 300 (219.354) - Chladič od 4/2009 do 12/2010, 2996 ccm, 170 kW, 231 hp, M 272.943, kupé
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | A2115000049 |
|---|---|
| tlak do | 1,1 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| povrch | napevno pájeno |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost