NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Chladič od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 5,82 kg |
| Materiál | měď |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Délka sítě [mm] | 480 mm |
| Šířka sítě [mm] | 406 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1987 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hmotnost [kg] | 8,515 kg |
| Délka sítě [mm] | 360 mm |
| Šířka sítě [mm] | 551 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,98 kg |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Délka sítě [mm] | 360 mm |
| Šířka sítě [mm] | 550 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1987 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hmotnost [kg] | 4,955 kg |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Délka sítě [mm] | 478 mm |
| Šířka sítě [mm] | 403 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Materiál | měď |
| Materiál | mosaz |
| Délka sítě [mm] | 360 mm |
| Šířka sítě [mm] | 540 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Výška 1 [mm] | 25,5 mm |
|---|---|
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Materiál | měď |
| Materiál | mosaz |
| Délka sítě [mm] | 360 mm |
| Šířka sítě [mm] | 540 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Materiál | měď |
| Materiál | mosaz |
| Délka sítě [mm] | 360 mm |
| Šířka sítě [mm] | 540 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 58 mm |
Dostupnost