ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Chladič od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 36 mm |
| Odtok [mm] | 36 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 500 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1997 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 4,73 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 558 mm |
| Šířka sítě [mm] | 377 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Tvar | kulatý |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 558 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7612178 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 2346 g |
| Délka sítě [mm] | 498 mm |
| Šířka sítě [mm] | 363 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 31 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 4026 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 500 mm |
| Šířka sítě [mm] | 380 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 554 mm |
| Šířka sítě [mm] | 367 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 36 mm |
| Odtok [mm] | 36 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 500 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 558 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 558 mm |
| Šířka sítě [mm] | 377 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 558 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 500 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 558 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 558 mm |
| Šířka sítě [mm] | 377 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost