MAZDA MPV I (LV) 2.5 TD (LVLW) - Chladič od 5/1996 do 9/1999, 2500 ccm, 85 kW, 115 hp, WL11, velkoprostorová limuzína
| Kód motoru | WL-01 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 7,89 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla s olejovým chladičem |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem chladiva |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 503 mm |
| Šířka sítě [mm] | 647 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,962 kg |
| Vpusť [mm] | 36 mm |
| Odtok [mm] | 36 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 502 mm |
| Šířka sítě [mm] | 643 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 25 mm |
Dostupnost