MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Chladič od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 598 mm |
| Šířka sítě [mm] | 375 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 425 mm |
| Šířka sítě [mm] | 625 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
| Délka sítě [mm] | 370 mm |
| Šířka sítě [mm] | 600 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 598 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
| Typ vozidla | Strakar |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 373 mm |
| Šířka sítě [mm] | 598 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Výška 1 [mm] | 25,5 mm |
|---|---|
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Varianta výbavy | L200 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 598 mm |
| Šířka sítě [mm] | 375 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost