RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) - Vyrovnávací nádrž od 6/2005 do 10/2007, 1598 ccm, 65 kW, 88 hp, K4M 804, Šikmá zadní část
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez čidla stavu chladiva |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez čidla stavu chladiva |
| váha [g] | 410 g |
| váha [g] | 430 g |
| váha [g] | 642 g |
| váha [g] | 659 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez uzavírací záslepky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | FC516 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2140055 |
| párová čísla výrobku | 118041 |
Dostupnost