BMW 5 Touring (E61) 520 d - Vyrovnávací nádrž od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2140046 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,922 kg |
|---|---|
| Materiál | PA (polyamid) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zakrytím |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61SKV015 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,037 kg |
|---|
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,922 kg |
|---|---|
| Materiál | PA (polyamid) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zakrytí |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61SKV015 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701470460 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 181 mm |
| Délka [mm] | 208,0 mm |
| Šířka [mm] | 167 mm |
| Výška [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 172,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| obsah [litr] | 0,8 l |
| Barva | bílá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez čidla stavu chladiva |
| váha [g] | 288 g |
| váha [g] | 370 g |
| váha [g] | 435 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu uzávěru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez uzavírací záslepky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zakrytí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zakrytím |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | CRB 103 000S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 61SKV027 |
| párová čísla výrobku | 118010 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost