MINI MINI (R50, R53) One - Vyrovnávací nádrž od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| Barva | bílá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se zakrytím |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17107509071 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez čidla stavu chladiva |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,164 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,164 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
|---|
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez uzavírací záslepky |
|---|
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost