FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263ZXE1B, 263ZXS1B, 263ZXY1B, 263WXE1B,... - Vyrovnávací nádrž od 2/2010 do 12/2023, 1598 ccm, 74 kW, 100 hp, 263 A3.000, 263 A9.000, 463 46 020, 552 80 444, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Délka [mm] | 175 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 133 mm |
| Výška [mm] | 183 mm |
| Barva | bílá |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | CRB 119 000S |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41980 |
|---|---|
| pro OE číslo | 50515057 SK |
| pro OE číslo | 55700508 |
| pro OE číslo | 55700618 |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,460 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| obsah [litr] | 0,95 l |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez čidla stavu chladiva |
| Počet koncovek | 2 |
| váha [g] | 373 g |
| váha [g] | 420 g |
| váha [g] | 518 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez uzavírací záslepky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2140057 |
| párová čísla výrobku | 118032 |
Dostupnost