MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 200 Natural Gas Drive / B 200 c (242.848) - Vyrovnávací nádrž od 11/2012 do 12/2017, 1991 ccm, 115 kW, 156 hp, M 270.920, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 264,0 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 205 mm |
| Výška [mm] | 174,0 mm |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | CRB 139 000S |
Dostupnost
| obsah [litr] | 0,65 l |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 014 238 9000 |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 054-027-002 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2465000049 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Materiál | Polyamid 12 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 6 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | NORMAQ.V3 6-6-90° |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | NORMAQU V3 6-Y-piece |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V3 6-6-90°-43,5° |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost