AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| váha [g] | 153 g |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | z termostatu do vodní pumpy |
Dostupnost
| váha [g] | 150 g |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | z termostatu do vodní pumpy |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | nahoře |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| váha [g] | 358 g |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| váha [g] | 348 g |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| váha [g] | 180 g |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | z termostatu do vodní pumpy |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| váha [g] | 358 g |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po motor |
|---|---|
| pro OE číslo | 811121051 |
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 262 g |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po motor |
|---|---|
| pro OE číslo | 8A0121051A |
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 303 g |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní pumpu |
|---|
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po motor |
|---|---|
| pro OE číslo | 811121051 |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost