TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 508 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
| specifikace | flexibel |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po termostat |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost