VW SANTANA (32B) 1.6 - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 8/1981 do 12/1984, 1588 ccm, 55 kW, 75 hp, WV, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) od | 32E000001 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | z vodní pumpy do spojovacího potrubí |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 026121053G |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od motoru po vodní čerpadlo |
Dostupnost