MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper S - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 7/2004 do 7/2008, 1598 ccm, 125 kW, 170 hp, W11 B16 A, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní potrubí |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | nahoře |
| Hadice chladící soustavy | Potrubí 1 - motor |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 34 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po mezikus |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | nahoře |
| Hadice chladící soustavy | Potrubí 1 - motor |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Hadice chladící soustavy | Potrubí - chladič motoru |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | Potrubí - chladič motoru |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 34 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 51 7 829 913 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Hadice chladící soustavy | z termostatu do vodní pumpy |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od spoj.potrubí po termostat |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,312 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní potrubí |
| Hmotnost [kg] | 0,079 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Hadice chladící soustavy | Potrubí - chladič motoru |
| Hmotnost [kg] | 0,307 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 270 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 250 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní potrubí |
| montovaná strana | nahoře |
Dostupnost