BMW 5 Touring (E61) 520 d - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,355 kg |
|---|---|
| Materiál | PA (polyamid) |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní pumpu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,353 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní pumpu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montovaná strana | nahoře |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 39 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montovaná strana | nahoře |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 37 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montovaná strana | spodní |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,516 kg |
| Přední/zpětný chod | pro zpětný chod |
| Hadice chladící soustavy | od vyrovnávací nádrže po vodní potrubí |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| Hadice chladící soustavy | z vodní pumpy do spojovacího potrubí |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montovaná strana | spodní |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič motoru |
|---|---|
| montovaná strana | vrchní levá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | s AGR chladičem |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče výfuk.plynů po spojovací kus |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní pravá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| počet vstupů/výstupů | 3 |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče výfuk.plynů po spojovací kus |
| Hadice chladící soustavy | od ovládání chlad.kapaliny po chladič motoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,353 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní pumpu |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,617 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17 12 7 787 453 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hadice chladící soustavy | od rozdělovače po rozdělovač |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Hadice chladící soustavy | od vyrovnávací nádrže po chladič motoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,346 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
| Hadice chladící soustavy | od vodního potrubí po vodní čerpadlo |
Dostupnost