TOYOTA AYGO (_B1_) 1.4 D-4D (WNB10_, WNB10R) - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 7/2005 do 8/2010, 1398 ccm, 40 kW, 54 hp, 2W-ZTV, Šikmá zadní část
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od vodní pumpy po motor |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče výfuk.plynů po vod.potrubí |
|---|---|
| montovaná strana | filtr částic |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| váha [g] | 65 g |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
| Hadice chladící soustavy | od termostatu po chladič motoru |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní levá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
| Hadice chladící soustavy | Potrubí - chladič motoru |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
| Hadice chladící soustavy | od ovládání chladicí kapaliny po chladič topení |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od motoru po vodní čerpadlo |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od motoru po vodní čerpadlo |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od chladiče výfuk.plynů po vod.potrubí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| váha [g] | 60 g |
| váha [g] | 69 g |
| Hadice chladící soustavy | AGR ventil po potrubí |
| verze | tubo intercoole |
Dostupnost