PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 1351,HE |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Hadice chladící soustavy | od spojovacího potrubí po chladič motoru |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,333 kg |
|---|---|
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 150 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 200 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 420 g |
| Hadice chladící soustavy | od spojovacího potrubí po chladič motoru |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 260 g |
| Hadice chladící soustavy | od spojovacího potrubí po chladič motoru |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6466XG |
|---|---|
| montovaná strana | střed vpravo |
| Hadice chladící soustavy | od spoj.potrubí po chladič topení |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1351HE |
|---|---|
| montovaná strana | spodní levá |
| Hadice chladící soustavy | od spojovacího potrubí po chladič motoru |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 1351VG |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od vodního potrubí po vodní čerpadlo |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| váha [g] | 279 g |
Dostupnost
| Délka [mm] | 630 mm |
|---|---|
| verze | intermedio |
| verze | passaggio acqua |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1351FS |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 85 g |
| verze | Part of 225439 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1351HE |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 392 g |
| Hadice chladící soustavy | od spojovacího potrubí po chladič motoru |
Dostupnost