SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 6/2007 do 6/2013, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, BMN, CEGA, CFJA, velkoprostorová limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,446 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Hadice chladící soustavy | od rozdělovače po chladič motoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24333 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Materiál | Plast |
| Hadice chladící soustavy | od vytápění po ventil vytápění |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,503 kg |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,326 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po vodní potrubí |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od rozbočky po přídavnou vodní pumpu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0122109CC |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od vyrovnávací nádrže po chladič motoru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0121156DN |
|---|---|
| montovaná strana | spodní levá |
| Hadice chladící soustavy | od spojovacího potrubí po chladič motoru |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič motoru |
| montovaná strana | spodní pravá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
Dostupnost
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič motoru |
| montovaná strana | nahoře |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Hadice chladící soustavy | od rozdělovače po chladič motoru |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost