BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| pro OE číslo | 17 12 7 805 600 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,241 kg |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče výfuk.plynů po spojovací kus |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17 12 7 805 601 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Hadice chladící soustavy | od vodního potrubí po vodní potrubí |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64 21 6 945 268 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Přední/zpětný chod | pro chod vpřed |
| Hadice chladící soustavy | od ventilu topení po vodní potrubí |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64 21 6 945 282 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Přední/zpětný chod | pro zpětný chod |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič topení |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64 21 6 945 279 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,289 kg |
| Přední/zpětný chod | pro chod vpřed |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po ventil vytápění |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od ventilu topení po chladič topení |
| pro OE číslo | 64 21 6 955 921 |
| montovaná strana | Sací strana |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Přední/zpětný chod | pro chod vpřed |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od ventilu topení po chladič topení |
|---|---|
| pro OE číslo | 64 21 6 955 921 |
| montovaná strana | Sací strana |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Přední/zpětný chod | pro chod vpřed |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| pro OE číslo | 17 12 7 794 153 |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| pro OE číslo | 17 12 7 794 154 |
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od ventilu topení po vodní potrubí |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič motoru |
|---|---|
| montovaná strana | vrchní levá |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od vodního potrubí po chladič oleje |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od vodního potrubí po chladič oleje |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Hadice chladící soustavy | od rozdělovače po chladič motoru |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
Dostupnost