VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 8/2010 do 7/2018, 1390 ccm, 90 kW, 122 hp, CAXA, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 580 g |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | N90760601 |
|---|---|
| Tvar | T-kus |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 3 |
| Vnější průměr přípojky [mm] | 20 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Materiál | železo |
|---|---|
| váha [g] | 270 g |
Dostupnost