PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 6/1994 do 4/1996, 1527 ccm, 40 kW, 54 hp, VJY (TUD5), Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 16 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 47,5 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| váha [g] | 25 g |
Dostupnost