BMW 7 (E38) 730 i, iL - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 3/1994 do 2/1996, 2997 ccm, 160 kW, 218 hp, M60 B30 (308S1), limuzína
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 253 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 8 mm |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Rozměr klíče | 5 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 768.520.100 |
| DIN-normy (šrouby) | DIN 908 (šrouby s čtyřhrannou hlavou s nákružkem a krytkou) |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 39 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11531736831 |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Kov |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10 x 1 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1996 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11531736831 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Kov |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22,5 mm |
| Šířka [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost