SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 11/1996 do 3/1999, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AFT, Šikmá zadní část
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,170 kg |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič topení |
Dostupnost
| Délka [mm] | 508 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,417 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Con Bocchettone |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 405 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Con Bocchettone |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 560 g |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní pumpu |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| Přední/zpětný chod | pro zpětný chod |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od chladiče topení po motor |
Dostupnost
| váha [g] | 186 g |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | z termostatu do vodní pumpy |
Dostupnost
| Materiál | Guma |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od vodního čerpadla po vodní potrubí |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hadice chladící soustavy | od spojovacího potrubí po chladič motoru |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| váha [g] | 51 g |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od vodního čerpadla po vodní potrubí |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od ovládání chlad.kapaliny po příd.vodní pumpu |
|---|---|
| váha [g] | 186 g |
| Hadice chladící soustavy | z termostatu do vodní pumpy |
Dostupnost
| Délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 215 g |
| Hadice chladící soustavy | od rozdělovače po chladič topení |
Dostupnost