MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Hadice chladicí kapaliny/vedení od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 240 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 265 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 247 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 280 g |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| váha [g] | 240 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| váha [g] | 265 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 81 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost