VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R - Obruby od 5/2014 do 11/2017, 1984 ccm, 206 kW, 280 hp, CDLK, kupé
| Délka [mm] | 97 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 122 291 C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 122 291 C |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič motoru |
|---|---|
| montovaná strana | Hadice chladiva |
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,123 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 121 087H |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| počet vstupů/výstupů | 4 |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
|---|---|
| topení/chlazení | S tepelným spínačem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0 122 291 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) od | 13-FV000001 |
|---|---|
| Omezení výrobce | INZI |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 3B0 122 291 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 3B0122291B |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Průměr 2 [mm] | 36 mm |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 29 g |
| váha [g] | 30 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez termostatu |
| Hadice chladící soustavy | od spojovací části po chladič topení |
Dostupnost