AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.4 TFSI - Obruby od 2/2011 do 5/2013, 1390 ccm, 92 kW, 125 hp, CAXC, Kabriolet
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 3B0 122 291 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 3B0122291B |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Průměr 2 [mm] | 36 mm |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 29 g |
| váha [g] | 30 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez termostatu |
| Hadice chladící soustavy | od spojovací části po chladič topení |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tvar | T-kus |
|---|---|
| počet vstupů/výstupů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 122 291 R |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od spojovací části po chladič topení |
Dostupnost
| montovaná strana | Hadice topení |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | od rozbočky po přídavnou vodní pumpu |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič motoru |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost