SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra - Obruby od 10/2015 do 11/2016, 1984 ccm, 213 kW, 290 hp, CJXH, kupé
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | ******5F*D*000001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 122 291 DA |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím třmenem |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím třmenem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 1 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0122291BE |
| montovaná strana | Chladič motoru |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 55 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez termostatu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím třmenem |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost