VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 SDI - Obruby od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEY, AYQ, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Tloušťka/síla [mm] | 3,15 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Tloušťka/síla [mm] | 3,15 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42,3 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| pro OE číslo | 037 121 121 A |
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038 121 132 C |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038 121 132 C |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0121087B |
|---|---|
| váha [g] | 45 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez termostatu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038 121 132 C |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| montovaná strana | před chladičem |
| montovaná strana | boční montáž |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| montovaná strana | před chladičem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | boční montáž |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| montovaná strana | Blok motoru |
| montovaná strana | Strana setrvačníku |
| montovaná strana | Válcová hlava |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4985 |
|---|---|
| montovaná strana | Termostat |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16863 |
|---|---|
| montovaná strana | Termostat |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost