AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro - Obruby od 4/2009 do 5/2016, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CDNC, CPMA, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,98 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,98 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Omezení výrobce | INZI |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| váha [g] | 35 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| počet vstupů/výstupů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost