VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel - Obruby od 10/2008 do 11/2012, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, CCSA, CMXA, Šikmá zadní část
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 1 |
|---|---|
| Tvar | T-kus |
| počet vstupů/výstupů | 3 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Tloušťka/síla [mm] | 3,15 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 56 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 50 mm |
| Tvar | tvar O |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24313 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič motoru |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | spodní |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič motoru |
|---|---|
| montovaná strana | Termostat |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24313 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 122 291 C |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | ******1K*9*400001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 121 087 E |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24313 |
|---|---|
| montovaná strana | Hadice topení |
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20780 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla která mají nezávislé topení |
| montovaná strana | s AGR chladičem |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla která mají nezávislé topení |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | pro výměník tepla |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím třmenem |
| Hadice chladící soustavy | od chladiče motoru po vodní potrubí |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1601 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 110 g |
Dostupnost