VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 - Obruby od 12/1995 do 9/2001, 1595 ccm, 74 kW, 100 hp, AEH, AFT, AFX, AKL, APF, AUR, limuzína
| Rok výroby od | 01/2000 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Hadice chladící soustavy | od vyrovnávací nádrže po chladič motoru |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 9451 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-Y-503401 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9451 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 1J0 121 087 B |
| Hmotnost [kg] | 0,047 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 037 121 144 H |
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 037 121 144 J |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9450 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Délka [mm] | 142 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30,0 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,079 kg |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Strana setrvačníku |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hadice chladící soustavy | Hadice topení |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Strana setrvačníku |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hadice chladící soustavy | Motor po chladič oleje |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič topení |
Dostupnost
| montovaná strana | Strana setrvačníku |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hadice chladící soustavy | Hadice topení |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | za chladičem |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,15 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 50 mm |
| Tvar | tvar O |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| povrch | genoppt |
Dostupnost
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Materiál | Plast |
| topení/chlazení | se dvěma tepelnými spínači |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost