Všechny vozy - Obruby
| váha [g] | 220 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s teplotním senzorem |
|---|---|
| váha [g] | 500 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 103 °C |
Dostupnost
| váha [g] | 345 g |
|---|---|
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s teplotním senzorem |
|---|---|
| váha [g] | 590 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| váha [g] | 350 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| váha [g] | 260 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 78 °C |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s teplotním senzorem |
|---|---|
| váha [g] | 115 g |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s teplotním senzorem |
|---|---|
| váha [g] | 350 g |
Dostupnost
| váha [g] | 305 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| váha [g] | 685 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| váha [g] | 820 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| váha [g] | 230 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s teplotním senzorem |
|---|---|
| váha [g] | 500 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| váha [g] | 270 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 87 °C |
Dostupnost