AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Spínač / čidlo od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Způsob montáže | zasunutý |
| spínač | pro dvojitý tepelný vypínač |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | Dvojitý výstup |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí od [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D-X-200 001 |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 20 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 82 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 89 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D-X-200 001 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 84 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D-V-000 001 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03105 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | modrá |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7355021 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | 20 mm |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 102 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 90 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | 22x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost