SKODA FELICIA II (6U1) 1.3 - Spínač / čidlo od 1/1998 do 6/2001, 1289 ccm, 43 kW, 58 hp, AMJ, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 13849 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| klimatická pásma | není určeno pro horká klimatická pásma |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 60 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 50 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 80 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 75 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| pro OE číslo | 191 959 481 A |
| pro OE číslo | 6U0959481A |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Bod přerušení [°C] | 95 °C |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 35 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 70,0 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 75,0 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 70 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 65 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 70 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 70 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 65 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 70 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 35 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 70 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 75 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 70 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 60 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 65 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 70 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 75 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 70 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 87,0 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 92,0 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Číslo technické informace | 163734z |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| pro OE číslo | 191 959 481 C |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Bod spínání (°C) | 95 °C |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 959 481 A |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 85 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| pro OE číslo | 191 959 481 A |
| Otevírací teplota [°C] | 85 °C |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Tvar zásuvky | oválný |
| specifikace | 2x normally open |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 68 °C |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 68 °C |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost