OPEL ASTRA F CLASSIC kombi (T92) 1.4 i (F35, M35) - Spínač / čidlo od 1/1998 do 1/2005, 1389 ccm, 44 kW, 60 hp, X 14 NZ, kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Velikost závitu | M22*1.5 |
| Rozměr klíče | S29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Velikost závitu | M22*1.5 |
| Rozměr klíče | S29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 87 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Číslo technické informace | XC |
| Číslo technické informace | XY |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Klíčové písmeno | WM |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Klíčové písmeno | WQ |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 126450 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 90376209 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1998 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 100 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1998 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Pracovní teplota od [°C] | 120 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 115 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22x1.5 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Bod sepnutí od [°C] | 100 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1,5 |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 88 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 83 °C |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| barva krytu | modrá |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 50 Nm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 100 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 87 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Číslo technické informace | XC |
| Číslo technické informace | XY |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Klíčové písmeno | WM |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Klíčové písmeno | WQ |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 87 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Číslo technické informace | XC |
| Číslo technické informace | XY |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost