PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V - Spínač / čidlo od 9/2000 do 8/2002, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, RFN (EW10J4), velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | 14x1,25 |
| Bod spínání (°C) | 50 °C |
| Barva | černá |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | žlutá |
| Rozsah teploty do [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1.5 |
| Barva | žlutá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Číslo technické informace | Circuit N.O. |
Dostupnost