RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Spínač / čidlo od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 3102 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Rozsah teploty do [°C] | 79 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1.25 |
| Bod spínání (°C) | 115 °C |
| Rozměr klíče | 16 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| armatura [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1.5 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | Circuit N.O. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1264.14 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 01 348 194 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 87 °C |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 77 °C |
| armatura [mm] | 12 mm |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 82 °C |
Dostupnost