PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 D - Spínač / čidlo od 9/1989 do 10/1993, 1905 ccm, 50 kW, 68 hp, , Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 03/1990 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Bod spínání (°C) | 92 °C |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 126426 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1990 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Bod spínání (°C) | 92 °C |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1990 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost