CITROËN ZX (N2) 1.9 - Spínač / čidlo od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 97 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1997 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 101 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 97 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 92 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 96 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1992 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 97 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro organizační číslo do | 06019 |
| Omezení výrobce | ECIA |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 97 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 97 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1992 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Bod spínání (°C) | 101 °C |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod přerušení [°C] | 96 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1992 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 87,92 °C |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 92,97 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 96,92 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Průměr v mm | 70 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | žlutá |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 87 °C |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 97 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost