PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Spínač / čidlo od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| od rozsahu teploty [°C] | 92 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 101 °C |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 126425 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 92 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 101 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 101 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 97 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 92 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 96 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Bod spínání (°C) | 101 °C |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod přerušení [°C] | 96 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 96,92 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22x1,5 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | modrá |
| Označení barvy | červená |
| od rozsahu teploty [°C] | 92 °C |
| od rozsahu teploty [°C] | 96 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 101 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| od rozsahu teploty [°C] | 92 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 101 °C |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4847 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06849 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Bod spínání (°C) | 100 °C |
| Bod spínání (°C) | 87 °C |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Počet koncovek | 3 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | modrá |
| Označení barvy | červená |
| Bod sepnutí od [°C] | 100 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 100 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9629976980 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 95 °C |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 100 °C |
| Bod přerušení [°C] | 87 °C |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4847 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 97 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | modrá |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1264 45 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9629976980 |
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 87 °C |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4847 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4847 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1264 45 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9629976980 |
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 87 °C |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| specifikace | 2x normally open |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost