VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI - Spínač / čidlo od 8/1985 do 10/1987, 1781 ccm, 79 kW, 107 hp, RD, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 102 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 84 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 91 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10x1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 70 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 80 °C |
| Bod přerušení [°C] | 88 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 85 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 93 °C |
| Počet ovl. stupňů | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Bod přerušení [°C] | 91 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
| Počet ovl. stupňů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 251 919 372 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 251 919 372A |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| určeno pro typ motoru | K-Jetronic |
Dostupnost
| Bod spínání (°C) | 80 °C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M30 x 2,5 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 85 °C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod přerušení [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 x 1,0 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 110 °C |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 70 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 75 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 75 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 80 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 90 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,073 kg |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod sepnutí od [°C] | 94 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1,0 |
|---|
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1,0 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 45 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost