MERCEDES-BENZ S-CLASS kupé (C126) 500 SEC (126.044) - Spínač / čidlo od 9/1985 do 6/1991, 4973 ccm, 180 kW, 245 hp, M 117.965, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 4670 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4670 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4670 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4670 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 006 545 15 24 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 006 545 40 24 |
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Velikost závitu | M14x1,5 mm |
| Barva | červená |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| specifikace | normally open |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 006 545 15 24 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 006 545 40 24 |
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M14x1,5 mm |
| Barva | červená |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost